ایمپلنت دندان قیمت

*** ویزیت و مشاوره ایمپلنت در کلینیک دکتر بزرگ به صورت رایگان انجام می شود ***

021-66575628-66944137

انواع برند ایمپلنت به همراه قیمت:

 

 

1- Dentis: برند کره ای   2/300/000 تومان  +  (روکش معمولی 1/500/000 تومان) یا (روکش زیرکونیا 2/200/000 تومان)

 

مزایا: بهترین برند در میان برندهای کره ای

 

 

 

2- ICX active: برند آلمانی   2/800/000 تومان  +  (روکش معمولی 1/800/000 تومان) یا (روکش زیرکونیا 2/500/000 تومان)

 

مزایا: ثبات و امکانات پروتزی بسیار بالا

 

 

3- SIC: ایمپلنت سوئیسی   3/500/000 تومان  +  (روکش معمولی 2/000/000 تومان) یا (روکش زیرکونیا 2/700/000 تومان)

 

مزایا: سطح تماس بسیار عالی

 

 

4- Biohorizons: ایمپلنت آمریکایی   4/600/000 تومان  +  (روکش معمولی 2/400/000 تومان) یا (روکش زیرکونیا 3/100/000 تومان)

 

مزایا: معتبرترین برند در تمام دنیا

 

 

ایمپلنت دندان قیمت آن بر چه اساسی است؟

بسیاری از افراد برای دندان های از دست رفته ی خود از روش ایمپلنت دندان استفاده می کنند که علاوه بر حفظ زیبایی ظاهر برای سلامت و بهداشت دهان مناسب است. ممکن است دندان بر اثر عوامل گوناگونی مثل سن، تصادف، رسیدگی نادرست و مسائل بهداشتی و ... از دست برود.

 

 در این مواقع ایمپلنت دندان حرف اول را می زند. مسئله ای که ذهن همه ی افراد را درگیر کرده مربوط به ایمپلنت دندان قیمت و هزینه آن می باشد که در این مقاله سعی داریم اطلاعات شما را در خصوص ایمپلنت دندان قیمت و هزینه آن بالاتر ببریم. جنس ایمپلنت دندان تیتانیوم خالص می باشد که به صورت پایه در استخوان فک قرار می گیرد.

ایمپلنت دندان قیمت و هزینه آن به عوامل زیر بستگی دارد:

برند ایمپلنت، برند شخصی دندانپزشک، تضمین کیفیت، هزینه ی جانبی، شرایط پرداخت و نگهداری.

برند ایمپلنت دندان

شرکت های گوناگونی ایمپلنت دندان را تولید می کنند که جنس آن از تیتانیوم می باشد. ایمپلنت هایی که در ایران استفاده می شود غالبا اروپایی، آمریکایی و کره ای می باشد. پیاده سازی ایمپلنت دندان مستلزم تجهیزات خاصی می باشد که با توجه به در دسترس بودن آن امکانات در هر کشور، نوع ایمپلنت انتخاب می شود. بدیهی است که برندهای معتبر دنیا هزینه ی زیادی را برای افراد در پی خواهد داشت.

 ایمپلنت آمریکایی در درجه ی اول قرار دارد و پس از آن ایمپلنت اروپایی مطرح می شود. ایمپلنت آمریکایی ممکن است هزینه ی زیادی داشته باشد ولی ایمپلنت کره ای ارزان تر بوده هزینه آن به صرفه تر است.

برند شخصی دندانپزشک

به خاطر داشته باشید که تنها برند ایمپلنت دندان مطرح نیست و موضوع مهارت دندانپزشکان نیز از اهمیت بسیاری برخوردار است. بهترین برندها در دردست افراد غیرمتخصص بی فایده است. علاوه بر آن دندانپزشکان مطرح مبالغ زیادی را دریافت می کنند که بخشی از آن به ویزیت و دستمزد مربوط می شود. اگر ایمپلنت دندان قیمت و هزینه آن برای شما مهم است پیش از انجام آن جست و جوی کافی را انجام دهید تا بتوانید پزشک ایده آل را انتخاب کنید تا ایمپلنت دندان قیمت و هزینه آن کمی متناسب با بودجه ی شما شود.

تضمین کیفیت

همیشه درهرکاری درصد خطایی وجود دارد که ایمپلنت دندان مستثنی از این قضیه نیست. حتی اگر جنس ایمپلنت مناسب بوده و پزشک نیز مهارت کافی را داشته باشد حدود 3% امکان دارد که ایمپلنت جوش نخورد. اگر ایمپلنتی که انتخاب کرده اید ضمانت داشته باشد می توانید برای بار دوم نزد دندانپزشک خود رفته و آن را رایگان انجام دهید. در این صورت ایمپلنت دندان قیمت و هزینه آن برای بار دوم شما را شوکه نخواهد کرد.

هزینه جانبی

گول تبلیغات را نخورید. گاهی اوقات در برخی تبلیغ ها مشاهده می شود که ایمپلنت دندان قیمت و هزینه آن و خدمات آن را کم تر اعلام می کنند در صورتی که بعدها هزینه های اضافی در خصوص روکش، پودر و ... از شما گرفته می شود. پیش از انجام ایمپلنت دندان تمامی هزینه ها را بپرسید.

شرایط پرداخت

برخی دندانپزشکان شرایطی برای شما فراهم می کنند که می توانید نیمی از ایمپلنت دندان قیمت و هزینه آن را قبل از انجام عملیات و مابقی را به صورت اقساطی بین 6-3 ماه پرداخت کنید.

نگهداری

نکته ی مهم این است که شما باید همانگونه که از دندان طبیعی خود مراقبت می کنید به ایمپلنت دندان نیز رسیدگی کنید. ایمپلنت دندان بر خلاف دندان طبیعی نمی پوسد اما با رعایت نکردن بهداشت شرایطی برای لثه و اطراف آن پیش می آید که ایمپلنت دندان را به خطر می اندازد. مراقبت های روزانه باید به دقت و منظم انجام شود. به یاد داشته باشید که در طول درمان ایمپلنت و پس از آن جهت چکاپ به پزشک مربوطه مراجعه کنید.

نتیجه گیری

ایمپلنت دندان قیمت و هزینه های مختلفی دارد که متغیر است و عواملی مانند جنس ایمپلنت، جراح مربوطه، لابراتور پروتز، قطعات مصرفی و ... بر ایمپلنت دندان قیمت و هزینه آن تاثیر می گذارد. به طور کلی پس از دندان طبیعی، هیچ چیزی نمی تواند جای ایمپلنت دندان را پر کند و در مقایسه با سایر روش ها ماندگاری بیشتری داشته و ظاهری طبیعی تر دارد.


علت تفاوت قیمت در ایمپلنت دندان

به منظور انجام این عمل راه حل های متفاوتی می توان انجام می شود. مانند اینکه  در صورتی که فرد همان زمانی که  دندان خرابی را دارد و قصد کشیدن آن را دارد و دنداپزشک همان زمان با کاشت ایمپلنت جای آن دندان را پر می کند. در عصر جدید با وجود راه حل های تازه می شود این عمل را انجام داد که همان لحظه روکش را همچنین به شکل موقت انجام داد و پس از گذشت زمانی آن را به شکل روکش دائم دراورد.

راه حل دیگری نیز وجود دارد که آن این است که ریشه  دندان برسی می شود در صورت فاسد بودن  کشیده می شود که در این هنگام بایستی  زمان معینی گذرانده شود تا بافت مورد نیاز در آن قسمت بازسازی شود و برای قرار گرفتن ایمپلنت آماده شود. فرد با گرفتن  اسکن امکان انجام این کار را دارد و پس از آن روند روکش گذاری شروع به کار می کند.

چرا قیمت ایمپلنت از مطبی به مطب دیگر متفاوت است؟

همه ی شرکت هایی که ایمپلنت میسازند، چارچوب کلی به منظور ساخت ایمپلنت ها را رعایت می کنند. ولی یکی از دلالیل متنوع بودن ایمپلنت دندان قیمت به این خاطر است که بعضی از شرکت ها و برندها در شاخه ایمپلنت موفق هستند و اعتبار کاری آنها به منظور چیزهایی که می سازند از تعدا بیشتری تاییدیه برخوردارند اما تا الان همه ی سیستم ها در عصر دندان پزشکی برای ایمپلنت از سیستم های مطلوبی هستند.

با این وجود برندهای اروپایی به دلیل فواید شان مورد توجه بیشتری قرار گرفته اند همچنین برندهای کره ای نیز از برندهای مطلوب و عالی محسوب می شوند که به کار گرفته می شوند. تاثیر برند ایمپلنت هم در ایمپلنت دندان قیمت آن و هم در نتیجه پایانی کار نقش بسزایی دارد اما در صورتی که واقعا از برند خوب و اعتبار دار به کارگرفته شده باشد، موردی که بایستی به آن پرداخت دقت عمل پزشک معالج است.

به غیر از این ها یکی از دلایلی که باعث متنوع بودن  ایمپلنت دندان در قیمت می شود به خاطر فرق بین دستمزدهای  پزشکان است. به این دلیل که جراحی که این عمل را انجام می دهد و فردی که روکش آن را طراحی و تولید می کند، اهمیت زیادی دارد.

از چه لحاظی اهمیت بیشتری دارد؟

از آن جایی که روند جراحی به چه شکلی است، مدل پیوندهایی که قرار داده می شود، ترفند های جراحی، اصلاح بافت های از دست رفته مثل استخوان و لثه ، برش ها، این موارد در پایداری این عمل بسیار مهم است چرا که این را همچنین بایستی پذیرفت که ایمپلنتی که معتبر است آزمایشات بیشتر و تخصصی تر بر روی آن انجام شده است و نتیجه ی مطلوب تری در مقایسه با برندهایی که فقط کپی سازی شده اند، دارند. اما به صورت کلی کارکرد جراحی و طراحی های پروتز به منظور پایداری ایمپلنت مشخص کننده  پایانی است. اضافه بر آن  مریضی هایی که ممکن است خود فرد داشته باشد مانند پوکی استخوان، دیابت یا مریضی های خود ایمنی، تمام این موارد در ماندگاری ایمپلنت موثر هستند.

اگر شرایط کاملا نرمال باشد طول عمر ایمپلنت حداکثر چقدر است؟

با توجه به برسی های لازم یک ایمپلنت مطلوب کم کم بایستی 15 سال ماندگاری داشته باشد به این منظور که ما عمل ایمپلنتی را زمانی موفق می شماریم که 15 سال در دهان ماندگاری داشته باشد. ولی بایستی به این مورد هم توجه کرد در صورتی که ایمپلنت دندانی از این مدت بیشتر ماندگاری داشته باشد مثلا 20 سال.اگر این مورد مشخص کننده ی مشکلی باشد و درصورتی که عمل به درستی انجام شده باشد و اگر شخص از بیماری ویژه ای رنج نمی برد و نظافت را به شکل مطلوبی رعایت کند احتمال اینکه ایمپلنت تا ابد بماند وجود دارد.

بررسی کامل قیمت ایمپلنت دندان هزینه های کاشت

 متقاضیان ایمپلنت برای ترمیم دندان روز به روز بیشتر می شود.اما یکی از مهم ترین موانع در استفاده از این روش، هزینه ی ایمپلنت دندان قیمت سرسام آور این عمل است.در ادامه به این موضوع بیشتر خواهیم پرداخت.

 ایمپلنت دندان

ایمپلنت دندان از متدهایی است که درست بسان دندانی سالم و طبیعی می ماند و جایگزین دندان می شود.انتخاب نوع آن بستگی به عوامل مختلفی دارد من جمله:نوع پروتز،وضعیتی که استخوان فک دارد و همینطور شرایط بیمار و از همه مهم تر قیمت ایمپلنت دندان...نکته ی مهم این است که بیمار باید همانند دندان طبیعی از ایمپلنت دندان خود مراقبت کند و هم چنین فشار بیش از حد بر ایمپلنت دندان صحیح نمی باشد.

در مورد نگرانی های زیاد به خاطر این عمل باید بگویم که شما تنها نیستید.یکی از بزرگترین دغدغه های بیماران مربوط به همین هزینه ی درمان می باشد.بنا بر شرایطی که هر بیمار دارد،قیمت ایمپلنت دندان متفاوت می باشد.بهترین روش برای دانستن قیمت دقیق این است که مشاوره رایگان بگیرید و از پزشکتان بخواهید که همه چیز را برایتان توضیح بدهد.بهتراست پزشکی را انتخاب کنید که همه ی مراحل دندانتان را من جمله کاشت و روکش،در یکجا انجام دهید.اینگونه کمی از هزینه های ایمپلنت دندان قیمت این عمل کاسته می شود و دیگر نیاز نخواهید داشت تا به مطب های مختلفی مراجعه کنید.

نوع ایمپلنت

هزینه های ایمپلنت دندان قیمت آن از عوامل گوناگونی سرچشمه می گیرد.روش درمانی که پزشک برطبق شرایط فرد درنظر می گیرد و همچنین نوع ایمپلنت از عامل های مهم است.پس از سپری شدن این مرحله ها،پزشک در استخوان فک پیچ فلزی قرار می دهد و بدین صورت درمان را آغاز می کند.

هزینه ایمپلنت دندان

بررسی کامل ایمپلنت دندان قیمت آن و هزینه های کاشت

متقاضیان ایمپلنت برای ترمیم دندان روز به روز بیشتر می شود.اما یکی از مهم ترین موانع در استفاده از این روش، هزینه ی سرسام آور این عمل است.در ادامه به این موضوع بیشتر خواهیم پرداخت.

 ایمپلنت دندان

ایمپلنت دندان از متدهایی است که درست بسان دندانی سالم و طبیعی می ماند و جایگزین دندان می شود.انتخاب نوع آن بستگی به عوامل مختلفی دارد مثل:نوع پروتز،وضعیت استخوان فک و همینطور شرایط بیمار و از همه مهم تر در ایمپلنت دندان قیمت و هزینه آن...نکته ی مهم این است که بیمار باید همانند دندان طبیعی از ایمپلنت دندان خود مراقبت کند و هم چنین فشار بیش از حد بر ایمپلنت دندان صحیح نمی باشد.

در مورد نگرانی های زیاد به خاطر این عمل باید بگویم که شما تنها نیستید.یکی از بزرگترین دغدغه های بیماران مربوط به همین هزینه ی درمان می باشد.بنا بر شرایطی که هر بیمار دارد،در ایمپلنت دندان قیمت متفاوت می باشد.بهترین روش برای دانستن قیمت دقیق این است که مشاوره رایگان بگیرید و از پزشکتان بخواهید که همه چیز را برایتان توضیح بدهد.بهتراست پزشکی را انتخاب کنید که همه ی مراحل دندانتان را من جمله کاشت و روکش،در یکجا انجام دهید.اینگونه کمی از هزینه های این عمل کاسته می شود و دیگر نیاز نخواهید داشت تا به مطب های مختلفی مراجعه کنید.

نوع ایمپلنت

هزینه های ایمپلنت دندان از عوامل گوناگونی سرچشمه می گیرد.روش درمانی که پزشک برطبق شرایط فرد درنظر می گیرد و همچنین نوع ایمپلنت از عامل های مهم است.پس از سپری شدن این مرحله ها،پزشک در استخوان فک پیچ فلزی قرار می دهد و بدین صورت درمان را آغاز می کند.

هزینه ایمپلنت دندان

متاسفانه به دلیل وارد شدن بعضی از تجهیزات قیمت پایانی این تجهیزات از کشورهایی مثل آمریکا و یا اروپا بیشتر بوده و دلیل عمده و اصلی آن شرکت های واردکننده ی خارجی هستند که با این قیمت گذاری ها باعث بروز این چنین مشکلاتی شده اند و همه ی کشورهارا از لحاظ قدرت خرید یکسان می پندارند. دلیل دیگر این است که در این تجهیزات ایمپلنت دندان قیمت بیشتری می فروشند و این تفاوت ها بی تاثیر نبوده است.بیشترین هزینه ی درمان های دندان پزشکی متعلق به کاشت دندان می باشد.بخش عمده ی هزینه ی این عمل ایمپلنت دندان قیمت به خود کالا بستگی دارد.

از برند های معتبر استفاده کنید

مسلما برندی که انتخاب می کنیم در کیفیت درمان تاثیر زیادی دارد.انتخاب کردن ایمپلنتی که از هر نظر مناسب و محصول شرکت معتبری باشد در ماندگاری و عدم آسیب دیدن ایمپلنت دندان تاثیر بسزایی دارد.برعکس این موضوع نیز کاملا صدق می- کند، یعنی استفاده از جنس نامرغوب و نامناسب عوارض شدیدی به همراه خواهد داشت.

بررسی میزان موفقیت

عوامل زیادی در موفقیت ایمپلنت دندان وجود دارند که در میان آن ها می توان به سلامت جسمی،سلامتی و کیفیت لثه و همینطور تراکم استخوان فک اشاره کرد.همه ی این عوامل در موفقیت یک ایمپلنت دندانی تاثیر جدی دارند.

این روش یعنی کاشت دندان،در جوامع پیشرفته ی پزشکی نسبت به سایر عملیات زیبایی دندان مورد تایید قرار گرفته است و در مقایسه با روش های سنتی و قدیمی بهتر است.با این حال به علت هزینه ی بسیار بالایی که دارد باعث می شود تا عده ی زیادی از بیماران از انجام این عمل چشم پوشی کنند.بهتر است که در ابتدا با پزشک متخصص مشورت کنید و سپس تصمیم بگیرید.

ایمپلنت دندان کار آسانی نیست و نباید آن را به هر پزشکی سپرد.درست است که هزینه ی انجام این عمل بسیار مهم است، اما به چه قیمت...در نتیجه هم به فکر هزینه باشید و هم پزشکی که قرار است زیبایی دندانتان را به او بسپرید.پس در این زمینه کاملا هوشیار باشید و با آگاهی کامل تصمیم بگیرید.

منبع: ایمپلنت دندان قیمت


دسته ها: حتما بدانید..

دیدگاه های بازدیدکنندگان

سهند مرادی 25 آبان 1398 - 13:08

اگه بهترین جنس ایمپلنت هم بذاریم باز سیگار بهش آسیب میزنه؟

سمیرا اصولی 21 آبان 1398 - 12:26

ببخشید من از شهرستان میخوام بیام چند روز باید تهران بمونم که کارام تموم شه؟

الهام اشرف پور 18 آبان 1398 - 13:04

چرا قیمتای هر کلینیک انقد با هم تفاوت دارن؟ من چندجا رفتم مشاوره و برآورد هزینه و قیمت ها خیلی با هم اختلاف داشتن

طیبه افشاری 13 آبان 1398 - 13:06

چقد خوبه که قیمتارو گذاشتین اینجوری آدم میفهمه چقد باید هزینه کنه

محمد کریمی 12 آبان 1398 - 13:03

من یکی از دندونام شکسته به نظرتون ایمپلنت کنم بهتره یا روکش؟

فاطمه جباری 08 آبان 1398 - 13:06

سلام ببخشید برای مشاوره باید قبلش تماس بگیریم یا هروقت بیایم اوکیه؟

سعید قاسمی 06 آبان 1398 - 14:50

سلام من دندونومو عصب کشی کردم ولی جواب نداد و اونو کشیدم. می خواستم بدونم می تونم جاش ایمپلنت بکارم؟؟؟

امیر حسین 06 آبان 1398 - 12:40

سلام ببخشید روکش معمولی با روکش زیرکونیا چه فرقی داره؟

سهیلا میری 30 مهر 1398 - 16:26

سلام خسته نباشید
خواستم بدونم کاشت ایمپلنت دندان محدودیت سنی داره؟؟؟

masoom :) 30 مهر 1398 - 12:15

گذاشتن ایمپلنت محدودیت سنی داره؟ جواب بدین لطفا

roya mlk 29 مهر 1398 - 11:37

منظورتون از هزینه های جانبی چیه؟ شامل چه چیزایی میشه؟

علی رحمانی 28 مهر 1398 - 15:24

کاشت ایمپلنت دندان جزو زیبایی محسوب می شود یا درمانی؟؟؟؟

مینا حسن زاده 24 مهر 1398 - 12:38

سلام آقای دکتر
من دیابت دارم میتونم ایمپلنت انجام بدم؟

الناز سجادی 23 مهر 1398 - 15:45

سلام ببخشید کاشت ایمپلنت دندان نیاز به ترمیم داره؟؟؟

sarvenaaaaazzzzzz 23 مهر 1398 - 13:18

برای یک فرد 45 ساله ایمپلنت خوبه یا دندان مصنوعی؟؟؟؟؟؟

حنانه بهشتی 22 مهر 1398 - 13:13

لطفا اسم برندهای خوب واسه ایمپلنتو بگین که سرمون کلاه نره

یاسمن مرادی 20 مهر 1398 - 12:25

سلام میخواستم بدونم قیمت ایمپلنت دندان بر اساس نوع مواد به کار رفته محاسبه می شود یا دستمزد پزشک؟؟

ahmad 20 مهر 1398 - 10:23

کاش تو مناسبت ها یه سری آفرهای ویژه بذارین واسه ایمپلنت

yalda amini 17 مهر 1398 - 12:25

چرا قیمت ایمپلنت دندان در مطبی ها متفاوت است؟ علت این تفاوت قیمت تو چی هستش؟

فاطمه 17 مهر 1398 - 10:42

سلام خسته نباشید
ببخشید میخواستم بدونم کسی که استخون فکش کوچیکه میتونه ایمپلنت کنه؟

مهسا حسینی 16 مهر 1398 - 12:51

سلام ببخشید قیمت هاتون با روکش، پودر و... هستش؟؟؟
هر روز میتونم تماس بگیرم؟

aliiiiiiiiiii 16 مهر 1398 - 11:14

سلام
لطف می کنید لیست هزینه ها رو کامل بذارید؟

mohamad mirzai 15 مهر 1398 - 13:26

سلام وقتتتون بخیر
میخواستم بدونم سیگار کشیدن برای ایمپلنت مشکلی ایجاد نمی کنه؟؟؟

بیتا نباتی 14 مهر 1398 - 10:48

با اینکه هزینه ایمپلنت دندان زیاده ولی به نظرم ارزش داره

مینا شمس 13 مهر 1398 - 12:29

من خیلی دوست دارم ایمپلنت بزارم چون خیلی طبیعی ولی فکر می کنم هزینه اش زیاد میشه، میشه قیمت دقیق رو بگید؟؟

مینا رحیمی 13 مهر 1398 - 10:39

سایت بسیار خوبی دارین و مطالب جالبی رو قرار میدین ممنونم

علي مردي 01 خرداد 1398 - 12:54

سلام خسته نباشيد لطفا قيمتهارابادرجه بندي بنوسد تا مشتري راحت تصميم بگيرد سپاسكذارم

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.